Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • Mazowiecka Unia Światłowodowa

Podłącz swój dom do sieci światłowodowej

Informujemy, że firma Orange Polska rozpoczęła budowę sieci światłowodowej na terenie Gminy Żabia Wola. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. W ramach projektów POPC inwestycja realizowana jest do granicy działek, na których znajdują się budynki mieszkalne (zabudowa jednorodzinna). Jeżeli mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – wyrażą zainteresowanie doprowadzeniem światłowodu do budynku, po zakończeniu inwestycji POPC Orange wykona przyłącza na własny koszt. Jeżeli są Państwo zainteresowani doprowadzeniem światłowodu do domu zachęcamy do złożenia deklaracji wykonania bezpłatnego podłączenia posesji do ultraszybkiej sieci światłowodowej.

 

Wypełnioną deklarację należy przesłać na adres: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa
Zdjęcie lub skan podpisanej deklaracji można także wysłać na adres
mazowiecka.unia@orange.com

Podjęcie inwestycji przez Orange Polska uzależnione będzie od potwierdzonego przez mieszkańców zapotrzebowania na usługi i analiz ekonomicznych. Im więcej osób zadeklaruje chęć skorzystania z oferty, tym większe prawdopodobieństwo budowy światłowodu.


Światłowód to najszybszy i najnowocześniejszy Internet w Polsce!
Szybki Internet to wygodniejsze korzystanie z sieci. Łącze światłowodowe umożliwia oglądanie stron bez buforowania, granie w czasie rzeczywistym oraz błyskawiczne pobieranie treści.

Nowoczesność
Światłowód ma praktycznie nieograniczone możliwości przesyłu. Dziś oznacza to prędkość 100 Mb/s, ale przyśpieszenie łącza w przyszłości nie będzie wiązało się ze zmianą instalacji. Zawsze będziesz miał najszybszy Internet.

Wygoda surfowania
Różnicę odczujesz nawet przy łączeniu się ze zwykłymi stronami internetowymi, a wszelkie aplikacje sieciowe będą po prostu działać płynniej i szybciej.

Zdalna praca i edukacja…
Szybkie łącze to łatwa komunikacja audio i wideo. W praktyce oznacza to realną możliwość pracy zdalnej, która jest przyszłością zatrudnienia.

…oraz komfortowa rozrywka
Miłośnicy gier online i Ci, którzy korzystają z Internetu do oglądania filmów, dobrze wiedzą, że nic nie irytuje bardziej jak konieczność buforowania. Dzięki światłowodowi rozrywka online stanie się po prostu bardziej komfortowa.


Stała prędkość
Tradycyjne łącza kablowe są podatne na wahania prędkości, światłowód to gwarancja utrzymania prędkości nominalnej przez cały czas od momentu podłączenia, 24 godziny na dobę, niezależnie od okoliczności.


Wygodne współdzielenie
Światłowód to niezwykle przepustowe łącze. Z jednego adresu i w tym samym czasie wielu użytkowników może korzystać z szybkiego dostępu do Internetu. Wszyscy domownicy mogą jednocześnie robić coś w sieci bez utraty komfortu błyskawicznego łącza.


Aby cieszyć się nowoczesnym Internetem w domu czy lokalu użytkowym, należy wypełnić załączoną deklarację. Dzięki temu ultraszybkie łącze światłowodowe zostanie w pierwszej kolejności doprowadzone do najbardziej zainteresowanych osób.

drukuj (Podłącz swój dom do sieci światłowodowej)

  • autor: Referat Inwestycji, data: 2018-07-09

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 9:00 - 18:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00